از هر موقعیتی برای تمرین مهارت های ارتباطیتان استفاده کنید تا هنگامی که موقعیت مهم و خاصی پیش آمد استایل, جدیت و وضوح صحبتتان توانایی تاثیر بر دیگر افراد را داشته باشد. ‘جیم ران’

از سازمان‌های کوچک گرفته تا بزرگ‌ترین سازمانهای هر کشور، یکی از مهم ترین عوامل موفقیت، توانمندی مدیران در ارائه و قانع کردن ذینفعان مربوط است. از این رو مدیرانی که برای انجام این کار، برنامه ریزی درستی نکرده و یا آموزش لازم را ندیده باشند، در واقع مانعی در مسیر پیشرفت شرکت خود تلقی می شوند.

یک مدیر به طور متوسط در هر سال نزدیک به 10 الی 15 سخنرانی و ارائه مهم پیش رو دارد و توانمندی مدیران در ارائه و عملکرد مناسب در این جلسات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مجموعه سخنرانی تریبون با علم به این نیاز و در جهت بهبود این سخنرانی ها اقدام به ارائه خدمات مشاوره به مدیران و سرپرستان شرکت های مختلف می نماید.

شرح خدمات قابل ارائه:

۱. برگزاری کلاس خصوصی

در صورتی که زمان کافی برای بهبود توانمندی ارائه خود دارید اما فرصت حضور در جلسات عمومی و دوره های سالانه را ندارید می توانید از این شرایط استفاده نمایید. در این حالت و پس از ارزیابی اولیه و متناسب با نیاز شما سرفصل های مختلف تدوین و همراه با یک استاد این آموزش ها پیش خواهد رفت. پایه اصلی این کلاس ها مبتنی بر تمرین های فردی است که استاد مربوطه پس از تدریس هر مبحث با شما در میان خواهد گذاشت. این کلاس ها هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری قابل اجرا می باشد.

۲. مشاوره برای ارائه خاص

در صورتی که یک رویداد مهم پیش رو دارید و یا ازحیث زمانی دچار محدودیت هستید تا یک سخنرانی ایده آل طراحی نمایید، مشاورین ما در مجموعه در کنارتان هستند تا شما را برای یک ارائه مناسب آماده کنند.

در این حالت استاد و مشاور مربوطه در ابتدای کار ارائه اولیه آماده شده شما را مشاهده نموده و نقاط ضعف و قوت آن را تعیین میکند. این مشاوره هم در نحوه ارائه شما و هم در متون سخنرانی خواهد بود. به عبارت دیگر تمام راهنمایی‌های ضروری برای طراحی یک سخنرانی حرفه ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در این زمان از پیشنهادات شما و شرایط حاکم بر مکان و مخاطبین سخنرانی نیز بررسی خواهد شد.

روند درخواست جلسه مشاوره چگونه است؟

  • تکمیل فرم درخواست مشاوره
  • بررسی درخواست توسط کارشناسان مجموعه و در صورت موافقت، تماس از طریق تلفن با شما
  • واریز هزینه جلسه مشاوره (مبلغ دقیق پس از بررسی فرم ارائه خواهد شد)
  • نهایی کردن تاریخ و ساعت جلسه با مشاورین مجموعه
  • برگزاری جلسه مشاوره

 

 

این مدت متناسب با نیاز شما و به پیشنهاد و تایید شما تعیین می شود. اما حداقل زمان هر مشاوره 1 ساعت می باشد.

جلسات مشاوره می تواند هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری تشکیل شود.